ליצירת קשר

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

  טיסה למרוקו

  עלו על טיסה למרוקו

  אמנם כאשר אנחנו מדברים על יעדים לנופש, לא בטוח שמרוקו תהיה היעד הראשון שיעלה על דעתנו, אלא שמרוקו היא דווקא יעד מעולה לנופש וחופש. מרוקו מוכרת בעולם זה שנים כאחד היעדים היפים והעשירים בחוויות. כך למשל, שמה של אגדיר – אחת מערי הנופש העיקריות של מרוקו יצא לפניה בעולם כולו כאחת מהערים היפות ביותר לנופש מרגיע ונעים. בניגוד לשנים עברו, היום לא קשה למצוא טיסה למרוקו וכל שעליכם לעשות הוא לברר אצל סוכנות הנסיעות על פרטי הטיסות.

  טיול למרוקו – חוויה מיוחדת במינה

  אז כאמור טיול למרוקו במסלול מקיף ייקח אתכם אל ערים מוכרות כמו פס, קזבלנקה, מקנס, רבט, אגדיר שהוזכרה לעיל, ארפוד, טודרה, ואזאזאת וכמובן גם מרקש. בכל אחת מהערים האלה מצפה לכם חוויה שונה למדי ותפגשו אתרים מתקופות שונות של ההיסטוריה האנושית ושל מרוקו בפרט. תוכלו לפגוש את הכיכרות של המלוכה המרוקאית על הפאר שלהם ואפילו תזכו לראות את הרי האטלס ולעבור בהם בדרך בין הערים השונות.

  גם אם אתם שומרי מסורת

  להבדיל מארצות רבות אחרות בהן צריך לחשוב פעמיים לפני שנוסעים לטייל בהן, טיול למרוקו לשומרי מסורת הוא הרבה יותר פשוט ובטיולים כשרים אנו נהנים מבישולים של טבחית צמודה המבשלת כמיטב המסורת המרוקאית, וישנה גם קרבה גדולה יותר בין היהדות למרוקו מאשר במדינות רבות אחרות. כך למשל, במסגרת הטיסה למרוקו תוכלו להגיע אל ביתו של הרמב"ם ולראות את המקום אליו הגיע העיט הגדול – הוא הרמב"ם – במסגרת נדודיו, בפס. הנסיעה למרוקו תביא אתכם אל שפע של נופים מיוחדים במינם, שלא תמצאו בשום מקום אחר. טיסה למרוקו גם תפגיש אתכם עם שדות גידול הזעפרן – אותו תבלין מוזהב ויקר מפז.

  פרטים טכניים על הטיסה למרוקו

  טיסות למרוקו אפשר להשיג במשך כל השנה: הן טיסות שכר והן טיסות סדירות. זמן הטיסה הוא מעט פחות מ-6 שעות / מרוקו הינה יעד קרוב יחסית. ישנן הרבה חברות המציעות טיסות מישראל למרוקו דרך אירופה הנוחתות בקזבלנקה. השעה במרוקו היא שעתיים פחות מאשר מהשעה בישראל, אולם פרט זה ישתנה בהתאם לשעון קיץ/חורף וכו'.

  ליצירת קשר

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ליצירת קשר

   השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

    קידום אתרים אורגני
    דילוג לתוכן